Campagne-activiteiten 5 en 12 maart

Op zaterdag 5 maart starten de gezamenlijke verkiezingsactiviteiten met alle partijen om 10.30 uur bij Dorpshuis “Ons Huis” in Nederasselt, en om 13.00 uur bij PLUS Supermarkt Derks in Overasselt. Een uitgelezen moment om kennis te maken met de lokale politici.

Uiteraard staan we bij elke activiteit uitgebreid stil bij de situatie in de Oekraïne. We ervaren nu ook meer dan ooit hoe belangrijk vrijheid en democratie is.

Daarom roepen we op om juist nu te gaan stemmen op 14, 15 en 16 maart en hebben we gezamenlijk besloten om de activiteiten door te laten gaan. Het gezamenlijke statement van alle partijen over dit besluit bekijk je hier.

We hopen je op 5 maart te treffen en te spreken. Popkoor Springtime zal de activiteiten van 5 maart muzikaal opluisteren.

Op 12 maart zijn we om 10.30 uur in Dorpshuis De Terp of om 13.00 uur in winkelcentrum Malden te vinden. Hierbij zal DanceDepartment-Malden meerdere optredens verzorgen.

Springtime
Dance Department

Delen: