Gezamenlijk statement politieke partijen Gemeente Heumen

Geachte lezer,

Zoals ongetwijfeld bij u bekend is, worden er op 14-15-16 maart gemeenteraadsverkiezingen gehouden. De verkiezingen staan in schril contrast tot de verschrikkingen die worden veroorzaakt door Rusland in Oekraïne.

De democratie en vrede staan hevig onder druk in Europa. In deze tijd waarin vrede en democratie niet vanzelfsprekend zijn, blijven wij die hier wel koesteren en onderhouden. De samenwerkende politieke partijen hebben diverse gezamenlijke campagne activiteiten gepland. Deze activiteiten zijn erop gericht dat u als inwoner van onze mooie gemeente op een laagdrempelige manier kunt kennismaken met de lokale politici en hun standpunten. Tegelijkertijd geeft het u gelegenheid vragen te stellen en een beeld te ontwikkelen.

De samenwerkende politieke partijen hebben er dan ook voor gekozen om de activiteiten door te laten gaan.

Onze gedachten gaan echter tevens uit naar diegenen die door de oorlog uit hun huizen zijn verdreven en bij de slachtoffers van dit zinloze en extreme geweld.

Met vriendelijke groet,

De lijsttrekkers van de deelnemende politieke partijen

Foto: Oekraïense vlag bij het gemeentehuis in Malden.

Delen: